16 C
Brønnøysund
torsdag, august 28, 2025

Fotovinnere er trukket!

Vakkert, spesielt, koselig, utsøkt – vi kan bruke alle superlativer om de flotte fotografiene midtinorge.no tagges med. Vi har trukket vinnere!

Som meldt blir fotokonkurransen av annen karakter i disse koronatider, men nå er vinnere trukket, og aldri har vi sett så høy kvalitet på bilder som i denne omgangen! Det tas utrolig mange fine bilder av folk og fe, men aller mest stemningsbilder av natur som er alt øyet og sjela begjærer! Vi takker så mye for at dere deler! Det er nettopp gjestfrihet, raushet og kvalitet midtinorge.no har som mål å handle om!

Og over til premie; Flax-lodd vi drømmer om skal gi millionpremie til en av våre fotodelere! Her er de som er trukket ut så langt i år, alle mottar fem Flax-lodd i posten:

Januar – to vinnere
Geir Egil Hartvigsen, Brønnøysund: 

Solveig Lomsdal, Brønnøysund:

Februar
Britt Helene Ovid, Brønnøysund

Mars
Nomi Kristoffersen, Brønnøysund:
April
Gunn-Rita Mosheim, Brønnøysund:

Mai
Sissel Breiland, Søvik:

Vi er glade for å kunne vise hva vi har i distriktet av vakker natur omgitt av høye himler, opplevelser og kreative mennesker. Tusen takk for bidrag, tips gjerne andre om denne konkurransen!

Delta via Instagram, merk med #midtinorge, eller send en e-post med foto til post@midtinorge.no.

Tekst: Hege Celine Sæthre – hege@midtinorge.no – 958 07 534

Related Articles

Arrengementer

2025 september

Uke 1

man 1
tir 2
ons 3
tor 4
fre 5
lør 6
søn 7
man 8
tir 9
ons 10
tor 11
fre 12
lør 13
søn 14
man 15
tir 16
ons 17
tor 18
fre 19
lør 20
søn 21
man 22
tir 23
ons 24
tor 25
fre 26
lør 27
søn 28
man 29
tir 30
ons 1
tor 2
fre 3
lør 4
søn 5

Siste