19 C
Brønnøysund
torsdag, september 11, 2025

En snartur på senteret

Senterleder Erik Gjemble i Amfi Brønnøysund ser frem til åpning av ny butikk og ønsker seg tilbakemeldinger fra kundene sine.
– Mye skjer i Brønnøysund fremover, sier han.

Amfi Brønnøysund ligger i sentrum av byen og har rundt 30 butikker og bank.

I samarbeid med Coldfeet Media har Midtinorge laget lite videointervju med senterlederen, som er spesielt opptatt av å høre hvordan senteret kan bli enda mer interessant for folk å besøke.
– Vi har mye bra i vente. Brønnøysundregistrene får nytt bygg og Lille Brønnøya ved havet skal få konsertscene, sier han.

Spør du en håndfull brønnøyværinger hva de synes om å ha et lokalt kjøpesenter, får du en håndfull svar. «Det er stedet du finner alt du ikke ante du trengte», «Det er der jeg møter vennene mine». «På senteret finner gamlisene det de trenger», «Jeg er ikke glad i kjøpesenter, men det er kjekt å gå tørrskodd mellom butikkene på vintertid» og «Jeg liker både shopping og vindusshopping»

Vi gikk en liten tur i senteret og så etter opplevelser. Det var mye å se, og kaffen var god.

Film: Olav Søla/Coldfeet Media, Tekst og foto: Hege Sæthre Lind

Previous article
Next article

Related Articles

Arrengementer

2025 september

Uke 3

man 1
tir 2
ons 3
tor 4
fre 5
lør 6
søn 7
man 8
tir 9
ons 10
tor 11
fre 12
lør 13
søn 14
man 15
tir 16
ons 17
tor 18
fre 19
lør 20
søn 21
man 22
tir 23
ons 24
tor 25
fre 26
lør 27
søn 28
man 29
tir 30
ons 1
tor 2
fre 3
lør 4
søn 5

Siste